HAKKIMIZDA

Taha Hafriyat, zemin düzenleme, dolgu, harfiyat, temel açma, saha betonu, taş duvar, peyzaj, beton kırımı, kanal işleri gibi birçok alanda uzman ekibi ile hizmet veren bir şirkettir. Şirket, 3 senelik bir geçmişe sahip olsa da, tecrübesi 20 senelik alanda kendini kanıtlamış bir ekibe sahiptir.

 

Taha Hafriyat’ın önceliği müşteri memnuniyetidir ve bu doğrultuda kaliteli hizmet anlayışıyla işlerini yürütmektedirler. Şirket, müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde anlamak ve çözüm üretmek için çalışmaktadır. Bu nedenle, müşterileri tarafından güven duyulan bir firma olmayı başarmıştır.

 

Saha betonu, parke, taş duvar, peyzaj gibi birçok işi titizlikle yapabilen Taha Hafriyat, aynı zamanda çevre düzenleme için gerekli malzemeleri de temin etmektedir. Şirketin uzman ekipleri, işlerini en kısa sürede ve en kaliteli şekilde tamamlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.Şirketin müşterileri arasında inşaat firmaları, belediyeler ve özel sektör kuruluşları yer almaktadır.

Taha Hafriyat, işlerinde kullanılan malzemelerin kalitesine de önem verir ve en uygun fiyatlarla karşılamaktadır.

“KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR”

tAHA HAFRİYAT ŞİRKETİ

MİSYON

Kaliteli iş çıkarmak, müşterilerimizin güvenini kazanmak bizlerin misyonudur

VİZYON

Tüm müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza araç filomuzu arttırarak ve deneyimli ekip sayımızı yükselterek hizmet etmek bizlerin vizyonudur.

DEĞERLER

Hemen Mesajlaş
Fiyat Teklifi Al
TAHA HAFRİYAT
Merhaba, Sizlerle Nasıl Yardımcı Olabiliriz?